Jumaweg 5, 9291NA Kollum

lesrooster

Image
LESINDELING EERSTE KWARTAAL 2019 
MAANDAG: vrij rijden van 10.00-15.15 uur.
Instructrices: Berdien en om 18.15 uur Ytje.
15.15-15.45  
Anne Andringa e  
   
15.45-16.3016.30-17.0017.00-17.45
Sarah Corsel eSira v. Rijswijk SilkeSanne Vos e
Dineke Andringa eDemiFranciska Feddema
 Simone Hoekstra eElize Post
   
17.45-18.1518.15-18.4518.45-19.30
voltige?Femke KingmaNynke Eekhof
 Nynke NoordhuisLynke Veldman
 Noa v.d. ZwaagFenna Bouma
   
19.30-20.15Vrij rijden na 20.15 
Remco Boterhoek  
Martin v. Balen  
Julia Kamstra  
   
DINSDAG: vrij rijden van 10.00-16.00
Instructrices: Aleida: 16.00-18.30 en Ytje van 18.00-19.15
16.00-16.3016.30-17.1517.15-18.00
Alicia DijkstraAnnika de JongSanne de Jong e
 Annika ZijlstraAntoinet de Jong
 Alie PostmaRennie Schreiber
   
18.00-18.3018.30-19.15les Harmina
Haia ShallarJohannes Feddema15+19 -1
Rama ShallarHendrika de Jong e12+26 -2
 Jessica Goosse12+26 -3
 zusjes Venema e 
  De andere avonden vanaf 19.15 uur vrij rijden
   
Woensdag: vrij rijden van 10.00- 16.00 uur
Instructrices: Saskia en na 18.45 Aleida.
15.30-16.00  
Plaats voor nieuwe  
   
16.00-16.4516.45-17.3017.30-18.15
Emma v.d.VegtDemi DijkstraEsme Exoo
Elena d. WinterSilke Rottine eMarinde Kreule
Ilse MonsmaIris v.d.VeenJennifer Walgenmoed
   
18.15-18.4519.00-19.4519.45-20.30
Plaats voor nieuweAnita Postma eIsis Schinkel e
 Saffira Boschma eKlariska Bangma e
 Teatske PostmaGerlinde Boschma e
 Danielle KosterSanne M Bangma e
   
Na 20.30 uur vrij rijden  
   
Donderdag: vrij rijden van 10.00-16.00 uur.
Instructrice: Aleida.
16.00-16.4516.45-17.1517.15-18.00
Aylina Bijlstra Noa SchinkelDeborah Held
Arenda VeenstraNikki VeldhuisMarieke v.d.Ploeg
Mare HollanderNoa KingmaSybrand Wobbes
Nathaly Bosgraaf  
  (alleen 1e kw een extra les van 19.15 – 20.00 uur. Deze vervalt per 2e kwartaal)
18.00-18.4518.45-19.15 
Nynke Dam e Vera vd PloegNa 19.15 uur vrij rijden
Mare Strampel e  
Pieter H. Bakker(e)soms  
Jorrit Feddema  
   
Vrijdag: vrij rijden van 10.00-15.45.
Instructrice Ytje.
15.45-16.1516.15-17.0017.00-17.30
Sophie v.d. LeiAnouk v. WierenWillemijn Raap
Riejanne v. AbbemaMyrthe v.d. Heuvel 
 Marrit v. Dekken 
 Evi Huizenga 
   
17.30-18.1518.15-19.00Menners: 20.00 uur
Sanne BroekhorstElly Broersma18-1, 8-2, 15-2, 1-3, 
Jochem HanenburgBaukje Postma e15-3, 29-3, 14-4
Leave Hofstee   
Sera ten Berge  
   
Zaterdag: vrij rijden vanaf 12.00 uur.
Instructrice Alberdine
9.00-9.459.45-10.3010.30-11.15 
Justin VosMarijke PostmaLoes Steenbergen
Marlieke RamakerLiesbeth Ramaker eNoemie Leistra
Alicia TalmaNynke SmidJeltsje Visser
Kimberley v.d.Zwart 1x per 2wknMarit Postma eSandra Postma
   
11.15-12.00  
Hilde Sikkema e  
Laura O’Brien  
Wilco Holwerda