Jumaweg 5, 9291NA Kollum

lesrooster

Image
LESINDELING tweede KWARTAAL 2019 
MAANDAG: vrij rijden van 10.00-15.15 uur.
Instructrices: Berdien en om 17.45 uur Ytje.
15.15-15.45  
Anne Andringa e  
   
15.45-16.3016.30-17.0017.00-17.45
Dineke Andringa e( voor dit kwartaal priveles)Sira v. Rijswijk Simone Hoekstra  e
 DemiFranciska Feddema
 Sanne Vos  eElize Post
17.45-18.15 Silke 
Anna Nynke Rozema18.15-18.4518.45-19.30
 Femke KingmaNynke Eekhof
 Nynke NoordhuisLynke Veldman
 Noa v.d. ZwaagFenna Bouma
19.30-20.15  
Remco BoterhoekVrij rijden na 20.15 
Martin v. Balen  
Julia Kamstra  
   
DINSDAG: vrij rijden van 10.00-16.00
Instructrices: Aleida: 16.00-18.30 en Ytje van 18.00-19.15
16.00-16.3016.30-17.1517.15-18.00
Sarah Corsel, Voor dit kwartaal priveles.Annika de JongSanne de Jong e
 Annika ZijlstraRennie Schreiber
 Alie PostmaAnkje Venema e
  Antoinet de Jong
18.00-18.3018.30-19.15 
Ieteke BosgraafJohannes Feddema 
 Hendrika de Jong e 
 Jessica Goosse 
   
Woensdag: vrij rijden van 10.00- 16.00 uur
Instructrices: Saskia en na 18.45 Aleida.
15.30-16.00  
Plaats voor nieuwe lesser   
   
16.00-16.4516.45-17.3017.30-18.15
Emma v.d.VegtDemi DijkstraEsme Exoo
Elena d. WinterSilke Rottine eMarinde Kreule
Ilse MonsmaIris v.d.VeenJennifer Walgenmoed
Johannes Venema   
18.15-18.4519.00-19.4519.45-20.30
Niena Annie MiedemaAnita Postma eIsis Schinkel e
 Saffira Boschma eKlariska Bangma e
 Teatske PostmaGerlinde Boschma e
   
   
Na 20.30 uur vrij rijden  
   
Donderdag: vrij rijden van 10.00-16.00 uur.
Instructrice: Aleida.
16.00-16.4516.45-17.1517.15-18.00
Aylina Bijlstra Noa SchinkelDeborah Held
Arenda VeenstraNikki VeldhuisMarieke v.d.Ploeg
Mare HollanderNoa KingmaSybrand Wobbes
Nathaly Bosgraaf Vera van der Ploeg
   
18.00-18.4518.45-19.15Na 19.15 uur vrij rijden
Nynke Dam e Ankje Venema e 
Mare Strampel eAukje van der Meer e 
Pieter H. Bakker(e)somsElly Broersma 
Jorrit Feddema  
   
Vrijdag: vrij rijden van 10.00-15.45.
Instructrice Ytje.
15.45-16.1516.15-17.0017.00-17.30
Sophie v.d. LeiAnouk v. WierenWillemijn Raap
Riejanne v. AbbemaMyrthe v.d. Heuvel 
Alicia Dijkstra Marrit v. Dekken 
 Evi Huizenga 
   
17.30-18.1518.15-19.00Menners: 20.00 uur
Sanne BroekhorstBaukje Postma e18-1, 8-2, 15-2, 1-3, 
Jochem HanenburgSera ten Berge15-3, 29-3, 14-4
Leave Hofstee Iris de Groot 
   
   
Zaterdag: vrij rijden vanaf 12.00 uur.
Instructrice Alberdine
9.00-9.459.45-10.3010.30-11.15 
Sandra PostmaJustin VosLoes Steenbergen
Alicia TalmaLiesbeth Ramaker eNoemie Leistra
 Nynke SmidJeltsje Visser
11.15-12.00Marit Postma eMarijke Postma
Hilde Sikkema e  
Laura O’Brien  
Wilco Holwerda e  
Zusjes Venema e