Lesrooster

Image
LESINDELING VIERDE kwartaal 2019 
 
MAANDAG: vrij rijden van 10.00-14.45 uur. 
Instructrices: Berdien 14.45 – 17.45
                                   Ytje 17.45 – 20.15

 

14.45-15.15

Mohamed

15.15-15.45

  
Siebrich B  
   
15.45-16.1516.15-17.0017.00-17.45
Anne A (e)Dineke A (e)Simone H e
 DemiFranciska F
 Sanne V  eElize P
17.45-18.15 Silke 
Anna Nynke R18.15-18.45 
Fenna WFemke K18.45-19.30
 Nynke NLynke V
 Noa v.d. ZFenna B 
19.30-20.15 Saffira B (e)
Remco BVrij rijden na 20.15 
Martin v. B  
Julia K  
   

DINSDAG: vrij rijden van 10.00-15.00 en na 19.15 
Instructrices: Tietje: 15.00-18.00
                                  Ytje van 18.00-19.15

 

15.00-15.30

Esmee S

15.30-16.00

Baukje van K

16.00-16.30

 

 

 

 

 

16.30-17.15

 

 

 

 

 

17.15-18.00

Murk KAnnika de JSanne de J (e)
 Annika ZRennie S
 Alie PAnkje V (e)
  Aukje v.d. M (e)

18.00-18.30

18.30-19.15 (Wedstrijdgerichte Les)

 
Ieteke BJohannes F(e) 
Alicia DHendrika d. J (e) 
 Jessica J 
 Wilco H (e) 

 
 
Woensdag: vrij rijden van 10.00- 14.30 uur
Instructrices: Silvana 14.30-17.45                                                                                     Saskia   17.45-20.45

 

14.30-15.00

Bettine W

 

 

 

15.00-15.30

Femke B

 

 

15.30-16.15

Elena de W

Ilse M

Johannes V

16.15-16.45

  

Esther W

 

 

  

16.45-17.15

Anna W

 

 

 

17.15-17.45

Lineke P

 

 

 

 

17.45-18.30

Marinde K

Niena Annie M

Iris v.d. V

Esme E

18.30-19.15 Wed.Les

19.15-20.00 Wed.Les

20.00-20.45

Marieke v.d. PAnita P (e)Klariska B (e)
Sybrand W (e)Isis S (e)Gerlinde B (e)
 Nynke D (e)Sanne M B (e)
 LauraJane of Celene V (e) 
   
   
   
   
   
Na 20.45 uur vrij rijden  



Donderdag: vrij rijden van 10.00-15.30 uur.
Instructrice: Anne

15.30-16.00

Silke vd M

16.00-16.45

 

 

16.45-17.15

 

 

17.15-18.00

Arenda VNoa SDeborah H
Mare HNikki VVera v.d. P
 Noa K 
   
   
18.00-18.4518.45-19.1519.15-19.45
Mare S (e)Demi MCamilia M
Jorrit F (e)  
   

Vrijrijden na 19.45 uur

  
   
Vrijdag: vrij rijden van 10.00-15.45 en na 19.00
Instructrice Ytje.
15.45-16.1516.15-16.4516.45 -17.30
Hala SWillemijn RMarrit van D
Rama SSophie v/d LEvi H
 Riejanne AAnouk v W (e)
  Myrthe v.d. H
   
17.30-18.1518.15-19.00 
Sanne BSera ten Berge 
Jochem HIris de G 
Leave H  

 

Vrijrijden na 19.00 uur

  



Zaterdag: vrij rijden vanaf 11.15 uur.
Instructrice Alberdine (tijdelijk Annemarieke)
9.00-9.459.45-10.3010.30-11.15 
Sandra PJustin VNoemie L
Alicia TLiesbeth R (e)Jeltsje V
Marijke PLoes SLaura O B
Nynke SMarit P (e) 
   
   
*update 2-9-2019*